Fotografia
ślubna

Fotografie ślubne w Lublinie nie muszą opierać się o ograne, często wykorzystywane motywy sesyjne. Istnieje wiele miejsc, które można odwiedzić z aparatem i stworzyć bardzo ciekawy album.

Ale zanim dojdzie do sesji, należy zająć się fotografowaniem podczas tego jedynego, wspaniałego dnia – dnia ślubu i wesela. Proponujemy Państwu wykonanie zdjęć ślubnych w zakresie i konfiguracji, jaką tylko sobie życzycie. Możemy być obecni na każdym etapie zaślubin: zarówno podczas przygotowania, jak i błogosławieństwa, ceremonii w kościele lub USC. Uwiecznimy też w naszym obiektywie wesele – aż do samych oczepin.

Zdjęcia ślubne, fotografia reklamowa - 2F Fotografie

 

 

 

Nasz fotograf ślubny z Lublina nie ogranicza swojej pracy do Lubelszczyzny - sesje plenerowe wykonujemy na terenie całego kraju, ale jeżeli zajdzie taka potrzeba - również zagranicą.


Ogranicza nas tylko budżet i wyobraźnia (skądinąd bardzo duża) naszego fotografa - proponujemy klimat lubelskiego starego miasta, plaże nad morzem, ale również plaże nad Wisłą, pływanie motorówką, romantyczne ruiny zamków, lubelski skansen, pałac w Kozłówce, uroczą Warszawę, królewski Wilanów, bajkowe krajobrazy Roztocza i Zamościa. Oraz wiele, wiele więcej! Paleta możliwości jest ogromna i jej wykorzystanie zależy tylko do Państwa.

Zdjęcia ślubne, fotografia reklamowa - 2F Fotografie

A co do sesji ślubnych - nie zostawimy Was samych z tą kwestią. Chętnie podpowiemy, pokierujemy, zaproponujemy kreatywny, nowoczesny sposób realizacji.

Zdjęcia ślubne, fotografia reklamowa - 2F Fotografie

Wszystko podeprzemy wieloletnim doświadczeniem i pasją. Przeprowadzimy Was przez sesję tak, aby była ona dla Was przede wszystkim dobrą zabawą. A tym, żeby z tego zrobić małe dzieło sztuki, zajmiemy się już w zaciszu naszego studia.

Co od nas otrzymujecie?100 wyretuszowanych fotografii 15x21 cm.


Płytę DVD ze wszystkimi wykonanymi przez nas fotografiami


Prezentację multimedialną (pokaz wybranych zdjęć z podkładem muzycznym)


Fotos w formacie 40x60 cm.Cena: od 2300 zł.


Zakres
Przygotowania i błogosławieństwo
Ślub Wesela - do końca oczepin
Sesja plenerowa

AlbumWasze zdjęcia oprawimy w produkowane w Polsce, oprawione w skóry naturalne lub galanteryjne, bardzo wysokiej jakości albumy ślubne. Do wyboru proponujemy:
 

KLASYCZNY ALBUM
Format zdjęć 15x21 cm lub 20x30 cm


ALBUM KSIĄŻKĘ (FOTOALBUM)
W formatach 20x20 cm., 20x30 cm., 30x30 cm., 30x40 cm. w każdym 40 indywidualnie projektowanych stron.Niezależnie od wybranej opcji przekażemy Wam płytę DVD z kompletnym materiałem zdjęciowym w oryginalnej jakości, wraz z prezentacją multimedialną, oraz fotosem w formacie 40x60 cm.

Każdej parze ślubnej proponujemy spotkanie w siedzibie naszej firmy

Pozwoli nam ono poznać się i dopasować ofertę do Państwa oczekiwań. Korzystając z naszego doświadczenia spróbujemy doradzić najlepsze możliwe rozwiązania. Album Klasyczny a może Album Książka?

Podzielimy się uwagami i doświadczeniem w związku z realizacją reportażu ślubnego i sesji plenerowej. Podpowiemy jak opanować stres związany z ceremonią ślubną. Wskażemy ważne momenty przygotowań, błogosławieństwa, ślubu i wesela. Zaproponujemy też miejsca do realizacji zdjęć plenerowych.

Bardzo zależy nam na wysokim poziomie realizacji zdjęć ślubnych, dlatego wszystkie sesje wykonuję osobiście. Potrzebny doświadczony fotograf na wesele w Lublina z kompleksową wiedzą na temat fotografii ślubnej i plenerowej? Zapraszam do kontaktu.

Kontakt

2F Fotografie
ul. Bolesława Prusa 8
20-064 Lublin