2F fotografie

 

 

 

W portfelu oferowanych usług posiadamy fotografie ślubne, fotografie sesyjne, fotografie żywności, produktów, fotografie reklamowe, fotografie architektury, fotografie z lotu ptaka


Firma 2F Fotografie jest obecna na rynku od 2005 r. Jest firmą wybitnie specjalistyczną. Wszystkie nasze prace podlegają pełnemu, profesjonalnemu retuszowi.
W swych działaniach opieramy się na uczciwości oraz dbałości o jakość i zadowolenie klienta. Do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem, w pełni wykorzystując swą wiedzę fotograficzną oraz wyrafinowany technologicznie sprzęt firm Nikon, Canon i Sony wraz z jasnymi obiektywami, akcesoriami, oraz mobilnymi lampami błyskowymi.

Przez ten czas wykazaliśmy się pełnym profesjonalizmem, doświadczeniem i kreatywnością. Dowodem naszej fachowości i kompetencji jest uzyskanie certyfikatu Google Street View | Rekomendowany Fotograf.

Zdjęcia ślubne, fotografia reklamowa - 2F Fotografie

W pracowni posiadamy również profesjonalny ploter firmy Epson, wyposażony w oryginalne tusze, dzięki czemu możemy drukować zdjęcia i fotosy na papierach i płótnach w rewelacyjnej technologii Epson K3 Chrome.

Staramy się, aby nasze usługi pod względem jakości i ceny były zawsze korzystne i atrakcyjne dla naszych Klientów. Mając to na uwadze, proponujemy różnego rodzaju promocje. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Zapraszam do obejrzenia zapoznania się z naszymi realizacjami w poniższym portfolio.

Zdjęcia ślubne, fotografia reklamowa - 2F Fotografie

Nagrody

Nagrody

 

Medal Targowy

 

Nagroda Targowa

 

I nagroda Olsztyn

 

Wyróżnienie Targi Ślubne

Kontakt

2F Fotografie
ul. Bolesława Prusa 8
20-064 Lublin